Špindl po svém!

Máte už možná mnoho zkušností s cestováním na hory. A jestli máte opravdu rádi hory, nejspíš jste zažili skoro všechno. Od cesty autobusem do vymrzlé horské boudy sedmdedesátých let, přes vůni rajské omáčky normalizačních zotavoven ROH až po miniaturní apartmány vysokohorských paneláků ve Francii na sklonku minulého století.Dnes už nemáte zapotřebí slevit ze svého čtyřhvězdičkového standardu, ale třeba vás napadlo, že ten sezónní číšník s levným motýlkem a drahým nápojovým lístkem, není přesně to, co vytváří tu pravou pohodu Vaší dovolené.

Vybodněte se na něj! Naložte do auta dvě krabice toho nejlepšího vína a přijeďte na Lověnu. V pohodlí, až do závětří moderní garáže. A o dvě patra výš, kam se samozřejmě svezete prostorným výtahem, na Vás čeká náš útulný apartmán.
Pozor, varujeme Vás!! To víno dejte chladit do lednice na baru a běžte brzy spát, protože až se ráno podíváte z okna, uvidíte vpravo upravené sjezdovky Medvěnína a vlevo Svatý Petr v celé své kráse – no uznejte, tohle přeci nechcete uzřít až v poledne, kdy už na svahu začínají překážet opilci minulé noci.

Tak honem, nasnídat,… rukavice, brýle, boty, hole, lyže a ven na vzduch! Můžete si samozřejmě popojet autem jak na Medvědín tak na Hromovku – parkování je zdarma, ale zrovnatak můžete obout lyže před domem a pustit se na jednu či druhou stranu po lyžích. Zpátky to jde také pohodlně – od Svatého Petra Krakonošem nahoru a pak už to zas jede až domů. Pro úplnost se sluší zmínit ještě variantu SKI-bus, no ale to asi nebude nic pro Vás.

Až se úplně zničíte při lyžování, vrátíte se do pohodlí Lověny, pověsíte lyžáky na vyhřívaný sušák, dáte si horkou vanu, anebo sprchu no a……teď už máte nárok i na to víno. Pak už je na Vás, jestli dáte svým přátelům okusit své kulinářské umění, anebo zda se vydáte procházkou do některé z mnoha příjemných restaurací, které ve Špindlu jsou.

Máte-li s sebou děti, nesjpíš Vás nemine špindlerovský Aquapark, který je jen 9 minut pěšky od Lověny; no ale jestli si chcete večer zablbnout s autem na sněhu, vymluvte se na mokré vlasy po koupání, a dámy jistě uznají že je nutné jet autem.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: